14. KÜLTÜR YAYINIMIZ OKUYUCULARIYLA BULUŞTU

Görele Belediyesi kültür yayınlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 14. Kitabımız olan ‘Belgeler ve Derlemelerle Giresun Araştırmaları’ kitabımız arşivlerde yerini aldı.

Görele Belediyesinin katkılarıyla basımı tamamlanarak yayına sunulan ‘Belgeler ve Derlemelerle Giresun Araştırmaları’ kitabımız okuyucularıyla buluştu.

Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğretim Görevlisi Mevlüt Kaya tarafından kaleme alınan ‘Belgeler ve Derlemelerle Giresun Araştırmaları’ kitabımızda Osmanlının son döneminden itibaren her alanda yaşayan olaylar göze çarpıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ve Giresun Üniversitesi Eynesil Kamil Nalbant Meslek Yüksekokulu öğretim Görevlisi Mevlüt Kaya tarafından tanıtımı yapılan kitabımızın içeriğinde Giresun ve ilçelerinin tarihi, kültürü ve spor faaliyetlerinin yanı sıra, sağlık, eğitim ve yöreye ait ulaşım sorunları ayrıntılı olarak ele alındı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, önemli bir kültür yayınının daha arşivlerde yerini aldığını belirterek, kitap yazarı Mevlüt Kaya’ya teşekkür etti.

Görele Belediyesinin 14. Kültür yayınının arşivlerde yerini aldığını ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, şunları kaydetti:

“Giresun ve ilçeleri için önemli bilgilerle derlenmiş bir kültür yayınımız daha arşivlerde yerini aldı. Bu kitabımızla birlikte belediyemizin katkılarıyla çıkarılan 14. Kitabımız oldu. Kültür yayınlarımızı desteklemeye, katkı sağlamaya devam ediyoruz. Emeği gecen herkese teşekkür ediyorum”

Kitap Yazarı Mevlüt Kaya ise, Belediye Başkanımız Tolga Erener’e katkılarından dolayı teşekkür ederek, imzalı kitabından hediye etti.

Language