AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI YANILMAZ, BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’i makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ağırlayarak, bir süre sohbet etti.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, yürüttükleri ve yapacakları çalışmalar hakkında AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’a bilgi vererek, halkın sorunlarına anında müdahale ettiklerini belirtti.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz’a ilçemizin kültürü olan kemençe hediye etti.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ise,  Belediye Başkanımız Tolga Erener’e başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz daha sonra Belediyemiz Meclis Toplantı Salonunda Giresun İl Genel Meclis üyelerimiz ve Belediye Meclis Üyelerimizle bir araya gelerek, çalışmalarla ilgili istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Language