‘AKŞAM ÇAYI’ ADRESİMİZ HÜRRİYET MAHALLEMİZ OLDU!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçede çay sohbetlerini sürdürerek, bu defa Hürriyet Mahalle halkıyla bir araya geldi.

Vatandaşın sorunlarını dinlemek ve çözüme ulaştırmak için “Akşam Çayı” etkinliğiyle ilçemizdeki her mahallemize konuk olan Belediye Başkanımız Tolga Erener’in bu defa adresi Hürriyet Mahallesi oldu.

Başkanımız Erener, Hürriyet Mahalle Muhtarı Selim Aydın’ın ve mahalle halkının katılımıyla Muhtarlık Binasında Mahallenin sorunlarını mahalle halkından dinleyip sorunları tek tek not aldırarak, çözümü noktasında ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi.

Amaç hizmet olduğunda kesinlikle hiçbir bahanenin altına sığınmadıklarını belirten Başkanımız Erener, “Hizmet, yatırım ve sosyal faaliyetler anlamında elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. Mali disiplini her daim elimizde tutarak şuanda güçlü bir belediye durumuna geldik. Görele hizmet anlamında daha da gelişecek ve büyüyecektir. Her mahallemiz istediği hizmete kavuşacaktır. İnşallah sorunlarımızı el birliğiyle hep birlikte çözeceğiz” dedi.

Language