ARAŞTIRMACI- YAZAR ANDI, ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU

Görele Belediyesi tarafında Edebiyatçı, Araştırmacı- Yazar Tahir Fatih Andı, ‘Gençlik Değerlerini Keşfediyor’ başlıklı konferanslar serisinin Görele ayağında gençlerimizle buluştu.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde tüm lise öğrencilerimizle bir araya gelen Edebiyatçı, Araştırmacı- Yazar Tahir Fatih Andı’nın, ‘Gençlik Değerlerini Keşfediyor’ başlıklı konferansını Belediye Başkanımız Tolga Erener’de izledi.

Edebiyatçı, Araştırmacı- Yazar Tahir Fatih Andı’nın milli ve manevi değerleri, tarihimizle ilgili anlattıkları öğrencilerimiz tarafından büyük bir merakla ve heyecanla dinlendi.

Günümüzdeki en büyük problemlerden birinin kendi tarihimizi, ülkemizde yetişen büyük şahsiyetlerin hayatlarını bilmemek olduğunu söyleyen Tahir Fatih Andı, öğrencilerimize Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları, Çanakkale zaferi, Seyit Onbaşı, milli ve manevi değerlerimiz ile ilçemizin yetiştirdiği Milli Mücadele Kahramanlarımız hakkında bilgi verdi.

Program sonunda Belediye Başkanımız Tolga Erener, Edebiyatçı, Araştırmacı- Yazar Tahir Fatih Andı’ya plaket takdim etti.

Language