AŞEVİMİZDE VATANDAŞLARIMIZLA İFTARIN GÜZELLİKLERİNİ YAŞIYORUZ…

Görele Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda hizmete açılan aşevi, Ramazan ayında da vatandaşlarımızın hizmetinde olmaya devam ediyor.

Bu vesileyle vatandaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde iftarını açarken, okunan kuranı kerim tilaveti ile de ramazan ayının manevi duygusunu içlerinde yaşıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener eşi Fatmagül Erener ile birlikte aşevimize gelen vatandaşlarla yakından ilgilendi.

Belediye Başkanımız Erener, her yıl olduğu gibi bu yılda ramazan ayının manevi duygusunu birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam ettiklerini söyledi.

Vatandaşlarımızın güzel bir ortamda, uygun bir şekilde aşevinden istifade edebilmesi için tüm olanakların sağlandığını belirten Başkanımız Erener, “Bir çok rutin yaptığımız toplantı ve etkinliklerin yanı sıra Ramazan Ayında da vatandaşlarımızla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Ramazan ayı boyunca aşevimizi güzel bir ortamda, uygun bir şekilde istifade vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Bereket ve bolluğun yaşandığı Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Language