ASRIN YATIRIMININ GÖZDESİ DOĞUYOR!

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından “Yılın Yerel Yöneticileri Ödülleri” kapsamında Yılın Yöneticisi seçilen Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Salih Sinirlioğlu Caddesi Prestij Proje’nin fiziğini oluşturacak olan ‘Meydan Projesi”nde çalışmalara başlandığını söyledi.

Belediyemizin kardeş belediyesi olan Esenyurt Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve projenin Mimarı olan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada “Salih Sinirlioğlu Prestij Cadde” projesinin devamı niteliğini taşıyan “Meydan Projesi” Görele’ye kazandırmak için çalışmalara başlandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Cumhuriyet Meydanının Salih Sinirlioğlu Projesinin devamı niteliği taşıyan Meydan Projesi ile yenilenerek modern bir görünüme kavuşacağını söyledi.

Projelerde çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini, işin düzenli olarak takibinin yapılacağını belirten Başkanımız Erener, “Görele’ye yeni bir katma değer kazandıracak, Görele’nin ayrı bir vizyonunu oluşturacak olan Meydan Projesinde de çalışmalara hayırlısıyla başladık. Çalışmalarımız bittiğinde halkımızın takdirini alacağımıza ben yürekten inanıyorum. Bu tip çalışmalarımızda halkımızdan biraz olsun özverili olmasını bekliyoruz. Görele yapmış ve yapacak olduğumuz proje ve hizmetlerle değişimin yüzünü yaşayacaktır. Ben bu projelerimizin tüm masraflarını karşılayan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Language