AYDINLATMA LAMBALARIMIZ ONARILDI!

Yıllar önce kimliği belirsiz kişi ve kişilerce lambaları kırılarak, alt döşeme kabloları çalınan sahil yolu güzergâhında bulunan aydınlatma lambalarımız Görele Belediyemizce yeniden onarılarak, halkın kullanımına açıldı.

Hizmet çalışmalarını aralıksız sürdürerek, şehrin hizmet kalitesini arttıran Görele Belediyesi, yıllar önce kimliği belirsiz kişi veya kişilerce zarar verilerek, lambaları kırılan, alt döşeme kabloları çalınan sahil yolu güzergâhında bulunan aydınlatma lambalarımız özverili bir çalışma içerisinde tekrar onarılarak, halkın kullanımına açtı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ve Belediyemiz Elektrik mühendisi Celal Hayta, tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçenin girişinden çıkışına kadar bazı kişi ve kişilerce zarar verilerek, kullanılamaz hale getirilen sahil yolu güzergâhında bulunan aydınlatma lambalarının tekrar onarılarak, halkın kullanımına açıldığını söyledi.

Şehrin estetiğine önem vererek, vatandaşların özelikle geceleri daha güvenli hareket edebilmesini sağlamak amacıyla ışıklandırma çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkanımız Erener, “Bilindiği üzere yıllar önce kimliği belirsiz kişi ve kişilerce lambaları kırılarak, alt döşeme kabloları çalınan sahil yolu güzergâhında bulunan aydınlatma lambalarımızı titiz bir çalışma sonrası tekrar onardık. Bazı yerlerde aralıklarla renkli ışıklandırma çalışmaları da yaparak, çeşitli renklerle sahilimizi süsledik. Şehirler aydın oldukça güzeldir ve şehrin estetiği önemlidir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Language