AYDINLIKEVLER VE BOZCAALİ MAHALLELERİNİN ÇİLESİ BİTİYOR!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yıllardır yol sorunu çeken Aydınlıkevler ve Bozcaali Mahallelerine sınırı bulunan yol çilesini bitiriyor.

Bir yol sorununa daha çözüm bulan, yıllardır süregelen bir çileye daha dur diyen Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla Aydınlıkevler ve Bozcaali Mahalleleri için büyük önem taşıyan bağlantı ve sınır yolda çalışmalara başlandı.

Çalışmalar, Görele Belediye Başkan Yardımcımız Halil Ekiz, Bozcaali Mahalle Muhtarı Engin Çakır ve belediyemiz mühendisleri tarafından yerinde takip edilerek, koordineli bir şekilde yürütülüyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, dur durak bilmeden halkın sıkıntı çektiği her alanı çözüme kavuşturmak için çalıştıklarını söyledi.

Aydınlıkevler ve Bozcaali Mahalleleri için yıllardır yapılamayarak, büyük sorun olan bir sıkıntıyı daha bertaraf etmek için kolları sıvadıklarını belirten Başkanımız Erener, “Belediye hizmetlerimiz son sürat devam ediyor. Şehrimizin her köşesinde çalışmalarımızı büyük küçük demeden sürdürüyoruz. Amacımız Görele’ye hizmet, halkımıza modern bir şehir sunmaktır. Her mahallemizin elbette ki çeşitli sorunları var. Bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürerek, bunun bilincinde hareket ediyoruz. Hedefimiz her mahalleye hizmet götürerek, sıkıntıları çözüme kavuşturmaktır. Bu sıkıntılardan bir tanesi olan ve yıllardır yapılamayan bir hizmeti daha yaparak, Aydınlıkevler ve Bozcaali Mahallelerine sınırı olan yolumuzu halkımızın hizmetine sunacağız. Çalışmalarımıza başladık. Yolumuzun ilerleyen zamanlarda Cillioğlu Mahallesi ile Sağlık Köyüne bağlantısını da yapacağız” dedi.

Bozcaali Mahalle Muhtarı Engin Çakır ise, yıllardır yapılamayan bir hizmeti daha ayağımıza getiren Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür etti.

Language