Başarılarını Başkanımızla Paylaştılar!

Uluslararası Giresun ili mahalli Kros yarışmalarında üst üste 4. Kez il birincisi olan Görele Anadolu Lisesi kız ve erkek kros takımı aldıkları kupalarıyla birlikte Belediye Başkanımız Tolga Erener’i makamında ziyaret ederek, başarılarını ve sevinçlerini başkanımızla paylaştılar.

Uluslararası Giresun ili mahalli Kros yarışmalarında üst üste 4. Kez il birincisi olan Görele Anadolu Lisesi kız ve erkek kros takımı Okul Müdürü Yusuf Ali Keskin ve Beden Eğitimi Öğretmeni Şahin Sizüçen ile birlikte Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’i makamında ziyaret etti.Kros yarışmalarında almış oldukları başarılardan dolayı Beden Eğitimi Öğretmeni Şahin Sizüçen ve ekibini kutlayan Başkanımız Erener, öğrencilerle yakından ilgilenerek, onlarla sohbet etti.

Başkanımız Erener, öğrencilere belediye olarak her türlü aktivitelerde destek vereceklerini belirterek, Kros olsun diğer spor dallarında almış olduğunuz başarılar ilçe puanımızı en üst seviyelere çıkarmaktadır. Ben hepinizi bu başarılarınızdan dolayı kutluyorum. Görele Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız, dedi.Başkanımız Erener, öğrencilerin istek ve taleplerini de dinleyerek, onlara başarılarından dolayı madalya, karanfil ve çeşitli hediyeler verdi.Başkanımız Erener ayrıca öğrencilere Emine Özgenç tarafından kaleme alınan ve içerisinde Görele’nin de geçtiği Karadeniz’in Rus işgalinden sonraki hadiseleri anlatan Eynesi Ana adlı roman kitabını da hediye ederek, bu kitabı mutlaka okumalarını tavsiyesinde bulundu.

Başkanımız Erener, Okul Müdürü Yusuf Ali Keskin ve Beden Eğitimi Öğretmeni Şahin Sizüçen’e ziyaretleri anısına plaket takdim etti.Beden Eğitimi Öğretmeni Şahin Sizüçen gözetiminde Giresun’da il birincisi olarak il ve ilçelerini Samsun’da yapılacak olan bölgeler arası kros yarışmalarında temsil ederek olan kros kız takımında Derya İncirkuş, Kader Katırcıoğlu, Hatice Zeynel, Gülbanu Aktaş, Sema Çavuşoğlu ve Zeynep Kaya yer alıyor.

Language