BAŞARILI SPORCULARIMIZI UĞURLADIK

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, 04-07 Temmuz 2017 Tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan yıldızlar Türkiye şampiyonasına ilimiz ve ilçemizi temsil edecek sporcularımızı uğurladı.

Görele Kapalı Spor salonunda antrenör Gökhan Kuğu tarafından çalıştırılan sporcularımız Antalya’da madalya peşinde olacak olan başarılı sporcularımız, yolculuk öncesi Belediye Başkanımız Tolga Erener’le görüşerek, başarı sözü verdi.

Sporcularla sohbet eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Antalya’da yapılacak olan yıldızlar Türkiye Şampiyonası müsabakalarında Taekwondo sporcularımıza başarılar diledi.

Almış oldukları başarılarla kendini kanıtlayan taekwondo sporcularının il ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını belirten Başkan Erener, “Görele Belediyesi olarak spora çok önem vererek, her daim spor ve sporcuların yanındayız ve her türlü katkıyı sağlamaya hazırız. Onların başarısına, başarı katacak olan her ne gerekiyorsa üstleneceğiz. Ben, sporcularımızın ilimiz ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor, müsabakalarında başarılar diliyorum” dedi.

Language