BAŞKANIMIZ 85 SPORCUMUZUN KUŞAK TERFİ TAKDİM TÖRENİNE KATILDI.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Belediyesi Spor Kulübü çatısı altında oluşturulan Taekwondo kursuna katılan 85 sporcunun kuşak terfi takdim törenine katıldı.

Belediyemiz Spor Kulübü bünyesi altında kurulan ve 2023 yılı kuşak terfi sınavını başarıyla gecen 85 genç sporcu kuşak terfi sevinci yaşadı. Gençlerin bu sevincine ortak olan Belediye Başkanımız Tolga Erener, yeni kuşaklarını gençlerimize takdim etti.

Kuşak terfi sınavında başarılı olan 85 sporcumuzdan 39 sporcumuz beyaz kuşaktan sarı kuşağa, 12 sarı kuşak sporcumuz yeşil kuşağa, 12 yeşil kuşak sporcumuz mavi kuşağa, 12 mavi kuşak sporcumuz kırmızı kuşağa, 10 kırmızı kuşak sporcumuz kırmızı siyah kuşağa geçtiler.

Gençlerimizi ve çocuklarımızı başarılarından dolayı kutlayan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediyemiz Spor Kulübü çatısı altında açtığımız Taekwondo sporuna gençlerimiz ve çocuklarımız ilgi göstermeye devam ediyor. İlçemizde yetiştirdiğimiz genç ve yetenekli sporcularımıza bir yenilerini ekliyoruz. Taekwondo sporunda 2023 yılı kuşak terfi sınavında başarışı olan 85 sporcumuzun kuşak takdim törenine katılarak kuşak terfi sevinçlerine ortak olduk. Mavi kırmızı, kırmızı ve kırmızı siyah kuşaklı sporcularımız ilçemizi ve ilimizi yarışmalarda temsil etmek üzere çalışmalarına başladı. Gururumuz olan gençlerimizi ve çocuklarımızı başarılarından dolayı kutluyor, nice başarılar diliyorum” dedi.

 

Language