BAŞKANIMIZ ANKARA’DAN MÜJDEYİ VERDİ!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Fen işleri Müdürümüz Serkan Çınar ile birlikte Ankara’dan müjdeyi verdi. İlçeye yapılması kararlaştırılan tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları ve bazı spor tesislerinin protokolü imzalandı.

Tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları ile bazı spor tesislerinin ilçeye kazandırılması için Belediye Başkanımız Tolga Erener, Belediyemiz Fen işleri Müdürümüz Serkan Çınar ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçeye kazandırılacak yatırım için AK Parti Grup Başkanvekilimiz Nurettin Canikli başta olmak üzere Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ilçe adına teşekkür ederek, yapılacak yatırımın ilçeye hayırlı, uğurlu olmasını diledi.

Belediye olarak sağlıklı nesiller yetişmesi için sportif faaliyet ve çalışmalar ile bunlara ilişkin yatırımlara büyük önem verdiklerini belirten Başkanımız Erener, “İlçemize hizmet etme aşkıyla yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan, dışarıda boş zaman geçirmelerini önlemek ve onları spora yönlendirmek için yatırımlarımız devam ediyor. Bu kapsamda Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte ilçeye kazandırılması planlanan tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları ve bazı spor tesislerinin protokolü imzalandık. Sağlıklı gençlerin yetişmesinde çok büyük katkı sağlayacak projenin, çocuklarımıza, gençlerimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Başkanımız Erener, Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ilçemizin kültürü olan Görele Kemencesinden hediye etti.

Language