BAŞKANIMIZ ARAZİ HİZMETLERİNİ İNCELEDİ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, hizmet çalışmalarında dur durak bilmiyor. Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediyede görevli mühendislerle arazi hizmetlerini karış karış yerinde inceledi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, hizmet denetimlerinde ilk durağı Hürriyet Mahallesi’nde yapımı tüm hızıyla devam eden ‘Hayvan Barınağı ve Hayvanat Bahçesi’ projesi oldu. Projenin son aşamaya geldiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, projede her şeyin eksiksiz olarak düşünüldüğünü, Görele’nin çok yakında modern bir tesise daha kavuşacağını söyledi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, daha sonra belediyemiz tarafından baştan sona kadar yenilenen Soğuksu Mahallesini gezdi. Her mahalleye eşit oranda hizmet etmeye gayret gösterdiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Alt ve üst yapısını tamamladığımız, yeni yollar açtığımız, muhtarlık binaları ve çocuk parklarıyla donattığımız mahallelerimizde hizmet çalışmalarımız bitmedi, bitmeyecek” dedi.

Son olarak insanların denizle barışık olmasını sağlamak amacıyla yapılan ve halkımız tarafından yoğun ilgi gösterilen mendirek yürüyüş yolunda incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Tolga Erener, sosyal alan çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Language