BAŞKANIMIZ BAKANIMIZ EROĞLU’NU KARŞILADI!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Giresun’da Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen 13 tesisin temel atma törenine katıldı.

Giresun Valiliği bahçesinde düzenlenen 77 Milyon Liralık maliyeti olan 13 tesisin temel atma törenine katılan Başkanımız Erener, burada Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu’nu karşıladı.

Bakanımız Eroğlu ile birlikte 13 tesisin temel atma kurdelesini kesen Başkanımız Erener, yatırımların Giresun’a hayırlı, uğurlu olmasını diledi.
Başkanımız Erener, şu ifadelere yer verdi.

“Orman ve Su İşleri bakanımız sayın Veysel Eroğlu’nu Giresun’da ağırladık. Bir dizi hizmetin temel atma töreni gerçekleştirildi. Bunlar arasında Görele içinde bulunan derelerin ıslahı (Kaba deresi, Soğuksu Okluobuz, Hendekbaşı Cumhuriyet Okulu, Yeşiltepe Stadyum , Bahçelievler elektrik mevkii, Bozcaali Akpet arkası )ve Çömlekçi ve Çanakçı derelerindeki 2. Etap ıslah çalışmalarıda bulunmakta. Ayrıca kendisi belediye olarak yapacağımız Hayvan barınağına destek vereceğini ifade etti. Yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun”

Language