BAŞKANIMIZ ÇOCUKLARIMIZA SÜRPRİZ YAPTI.

Görele’de koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamaları çerçevesinde 14 yaş ve altı yaş grubu çocuklar, 2 aya yaklaşan bir aranın ardından bugün evlerinden ilk kez dışarı adım attı.

İki aya yaklaşan bir aranın ardından bugün evlerinden dışarıya çıkma fırsatı bulan çocuklarımızı Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener karşıladı.

Çocuklarımızın dışarı çıkma heyecanına ortak olan Belediye Başkanımız Tolga Erener, çocuklara müzik eşliğinde palyaço sürprizi yaptı.

Çocuklarımıza maske ve çikolata dağıtımında da bulunan Belediye Başkanımız Tolga Erener, çocuklarımıza sosyal mesafe kuralı hakkında bilgi vererek, mutlaka uyulması gerektiğini anlattı.

Uzun bir aradan sonra Türkiye genelinde olduğu gibi Görele’de de çocuk seslerinin yeniden yankılandığını belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemizde çocuklarımızla sokağa çıkma heyecanını birlikte yaşadık. Onların o bu mutlu gününe ortak olarak, müzik eşliğinde palyoçolarımızla birlikte mutlu bir gün geçirmelerine yardımcı olduk. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız bizler için çok değerlidir. Onların şehrimizin her köşesinde seslerini duymak çok güzeldi. Çocuklarımızı çok seviyoruz” dedi.

Language