BAŞKANIMIZ ERENER, DERNEK BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Dernekler Federasyonu Başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve diğer dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

Toplantıda Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Görele Dernekler Federasyonu Başkanı Birol Kardaş, diğer dernek başkanları, yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, toplantıda yaptığı konuşmada, Görele için müjde üzerine müjde sıraladı.

Görele’de 2,5 yılda yatırım ve sosyal projeler adı altında toplam 59 hizmete imza attıklarını belirten Başkanımız Erener, 2017 yılında da hizmetlerin artarak devam edeceğini, bu yılın tam bir yatırım yılı olacağını müjdeledi.

Başkanımız Erener, belediyeyi 30 Milyon liralık borçla devraldıklarını hatırlatarak, bu borcun altına sığınmayarak, Görele’ye 12 Milyon liralık yatırım yapıldığını, on büyük projenin de tamamlandığını ifade etti.

Görele halkının kendilerine duydukları güveni boşa çıkarmamak adına hizmetlere hızlı bir şekilde devam ettiklerini sözlerine ekleyen Başkanımız Erener, şunları kaydetti.

“2017 yılı içinde Japonya’dan bölge genelinde kullanılmak üzere acil müdahale aracı teslim alacağız. Görele’ye 1,5 Milyon Lira tutarında yeni bir modern mezbahane hizmete sokmak istiyoruz. Bir hayvan barınağını da hizmete sokacağız. İlçemize sahil dolgu alanına yaklaşık iki dönüm arazi üzerine yapacak olduğumuz otogar projemiz Görele’ye yeni bir değer ve katkı sağlayacaktır. 300 kişilik öğrenci yurdunun projesi de ihaleye çıkarıldı. 2018 yılında öğrenci yurdunun hizmete girecektir. Sahil cami projesi, yüzme havuzu projesi ve otel projelerini de 2017 yılında hayata geçirmek istiyoruz. Görele Karadeniz sahilinde isminden sıkça söz ettiren örnek bir kent olacaktır”

Language