BAŞKANIMIZ ESENYURT KAFİLESİNİ AĞIRLADI!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Cin, İBB Emlak Yönetim Daire Başkanı Yaşar Parlak’ı ilçede ağırladı.

Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Esenyurt Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Cin ve beraberindekiler, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen ve mühendisler eşliğinde ilçede Esenyurt Belediyesi tarafından yapımına başlanan ve üst yapı çalışmaları devam eden Salih Sinirlioğlu Prestij Cadde Projesini yerinde incelediler.

Daha sonra misafirleri makamında ağırlayan Başkanımız Erener, Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada ve beraberindekilere ilçemizin kültürü olan kemence hediye etti.

Burada bir konuşma yapan Esenyurt Belediyesi Teknik Başkan Yardımcısı Yunus Balta, Salih Sinirlioğlu Prestij cadde projesinde görevli müteahhitlere, her yatırıma bir emek harcandığını, o nedenle her emeğinde bir özveri istediğini söyledi.

Esenyurt Belediyesinin Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna yardımlarının devam ettiğini belirten Balta, “Belediye Başkanımız Necmi Kadıoğlu, Esenyurt’ta ki çalışmalarının yanı sıra diğer bölgelerde de çeşitli çalışmaları bulunmaktadır. Bizlerde başkanımızın yardımseverliğini, iyilikseverliğini çeşitli bölgelerde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Başkanımız Necmi Kadıoğlu’na göre tüm yatırım ve hizmetler aynı derecede önemlidir ve Görele’ye yapılacak bu yatırımı da o derece önemsemektedir. Sonuçta her yatırıma bir emek harcanmaktadır. Bu emeğin kalıcı olması, gelecek nesillere en iyi şekilde aktarılması önemlidir. Başkanımızın isteği doğrultusunda bu yatırımı gelip buraya inleme gereği duyduk. Bir yatırımlar yapılırken, bir hatanın oluşması büyük bir sorumluluk ve vebal oluşturur” dedi.

Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada ise “Taş ve malzeme kaliteli olabilir ama işçilikte kaliteli olsun” dedi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, prestij caddede yapılacak küçücük hatanın trilyonluk yatırımı bertaraf edeceğini belirterek, “Her iş emek ister. Sizlerde bu emeğin karşılığını en iyi şekilde verip, ilçeye ve sizlere yakışanı yapmalısınız. Gerçekten yapmış olduğunuz iş, küçük bir iş değil, burada yaşayan insanlara hitap edecek bir iş. Bunun bilincinde hareket edilmelidir. Şuanda çok iyi şekilde ilerliyoruz ve inşallah yakın zamanda buraya harcanan emeğin karşılığını alacağız” dedi.

Language