BAŞKANIMIZ GÖRELE BELEDİYESİ HENTBOL TAKIMIMIZIN İDMANINA KATILDI

Kadınlar Hentbol Süper Liginde mücadele eden Görele Belediyesi Hentbol Takımımız, kendi saha ve seyircisi önünde Yalıkavak Spor Kulübü ile yapacak olan karşılaşmanın hazırlıklarına devam ediyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Kulüp Başkanı Cihan Somunu ile hentbol takımımızın idmanına katılarak, antrenör Mehmet Ali Binen önderliğinde yapılan idmanı seyretti.

İdman öncesi Görele Belediyesi Hentbol Takımımızın sporcuları ile sohbet eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, Yalıkavak Spor Kulübü ile oynanacak olan karşılaşmada takıma başarılar diledi.

Görele Belediyesi Hentbol Takımının Süper Ligde hedefe doğru ilerleyeceğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Süper Lige yakışır bir hentbol takımı kurduk. Hedefimiz her zaman şampiyonluk olmuştur. Deplasmanda ligin ilk karşılaşması olan Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübüne az bir farkla yenildik. Bunu unutmak ve bu maçın telafisi için sahaya çıkmak istiyoruz. Takımımıza güveniyoruz ve ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz. Evimizde Yalıkavak Spor Kulübü ile oynayacağımız karşılaşmada takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Language