BAŞKANIMIZ GÖRELESPOR KONGRESİNE KATILDI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görelespor olağanüstü kongresine katıldı.

Muhtarlar Derneğinde gerçekleştirilen kongrede mevcut başkan İlhan Fuat Tavacı’nın yerine tek listeyle seçime giren Osman Usta getirildi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, emeklerinden dolayı geçmiş yönetime teşekkür ederek, şimdiki yönetime başarılar diledi.

Görelespor’un bir sevda olduğunu hatırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bu kulübün sağlam temellerle ayakta durması lazım. Bunla alakalı olarak Görelespor’a maddi manevi her türlü katkıyı sağladık. Sağlamaya da çalışıyoruz. Fakat şunun bilinmesini de isterim. Bu kulübü yalnız tek başına belediye götüremez. Görele Belediyesinin asli görevi halkına hizmet etmektir. Görele’nin birçok eksiği bulunuyor. 4 senedir birçok hizmetler gerçekleştirdik yine de yapılacak birçok işler var. Görelespor için herkesin elini taşın altına atması gereklidir. Görelespor’u onun, bunun, şunun takımımı, belediyenin tekelinde mi diye dedikodulara alet etmeyin. Görelespor her şeyin üstünde bir değerdir. Görelespor herkesindir. Dolayısıyla dedikoduları bir kenara bırakıp, şahsi çıkarlarımızı ayaklar altına alıp, hep beraber Görelespor’a sahip çıkacağız. Birlik beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. Bunu sağlayamadığımız takdirde hiçbir şey yapamayız” dedi.

Language