Başkanımız Halk Pazarını Gezdi!

Görele’nin yaptığı hizmetler ve getirdiği yeniliklerle mimarı olan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, beraberinde Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nurettin Emanet ile birlikte ilçeye Salı günleri kurulan halk pazarını gezerek, pazarcılara hayırlı işler diledi.

Yağmur, soğuk demeden halkın sıkıntısı bizim sıkıntımız diyerek yola çıkan Başkanımız Erener, Pazarcıların ve halkın şikayet ve isteklerini dinleyerek, çözümü noktasında not aldı.Pazar esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan ve yapılan hizmetlerle ilgili teşekkür alan Başkanımız Erener, Pazar yerinin ve esnaflarımızın bazı sıkıntılarının olduğunu biliyoruz ve o sıkıntılarının çözümü noktasında elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, dedi.

Pazarcı esnafının her daim yanında olduklarını belirten Başkanımız Erener, pazarcı esnafımızı dolaşarak, hayırlı işler dileklerimizi iletmiş olduk. Onlarla muhabbet ettik. Bu vesile ile dilek ve şikâyetlerini öğrenmiş olduk. Gördüğümüz kadarı ile vatandaşlarımızda bir memnuniyet söz konusu az da olsa sıkıntılar olmaktadır. Onları da en kısa zamanda gidereceğiz. Pazarlarımızdaki hizmetlerin aksamadan daha iyi yapılabilmesine gayret göstereceğiz,dedi.

Language