BAŞKANIMIZ HALKIMIZIN BAYRAMINI KUTLADI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, İlçe Kaymakamımız Murat Özdemir ile birlikte Kurban Bayramı olması nedeniyle Cumhuriyet Meydanında halkımızla bayramlaştı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sonrası Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ve İlçe Kaymakamımız Murat Özdemir, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, kolluk kuvvetlerimizin bayramını kutladı.

Daha sonra Op. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesini ziyaret eden Belediye Başkanımız Tolga Erener ve İlçe Kaymakamımız Murat Özdemir, ülkemizin zorlu süreçlerden geçtiği bu dönemde büyük fedakarlık örneği gösteren hastane çalışanlarının ve diyaliz ünitesinde tedavi gören hastalarımızın bayramını kutlayarak, karanfil dağıttı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bayramlaşma töreninde bir ilki gerçekleştirerek İlçe Kaymakamımız Murat Özdemir, siyasi parti temsilcilerimiz ve diğer daire amirlerinin katılımıyla Cumhuriyet Meydanında siz değerli halkımızla bir araya geldik. Allah’ım birlik beraberliğimizi daim etsin. Ben tekrardan Kurban Bayramınızı kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Language