BAŞKANIMIZ KARADENİZ OMURİLİK FELÇLİLERİ DERNEĞİ GENEL MERKEZİNİN KONGRESİNE KATILDI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ilçede faaliyetini sürdüren Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezinin genel kurul kongresine katıldı.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkez Başkanlığına tekrar seçilerek güven tazeleyen Asiye Divli’yi tebrik eden Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Divli’ye başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezinin çok önemli işlere imza attığını belirten Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Bizler toplum olarak herkesin birer engelli adayı olduğu bilinciyle hareket etmeliyiz. Onların dertlerine ortak, onların toplumsal hayatına katkı sağlamalıyız. Bu anlamda Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Görele Şubesi Asiye Divli başkanlığında çok önemli işlere imza atıyor. Ben hepsini canı gönülden kutluyorum.  Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkezi ve engelli kardeşlerimizin her zaman yanında ve destekçisi olduk, olmaya da devam ediyoruz” dedi.

Karadeniz Omurilik Felçlileri Derneği Genel Merkez Başkanı Asiye Divli ise, Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür ederek, derneğe sağladığı desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Language