BAŞKANIMIZ KARİYER SOHBETLERİNE DEVAM EDİYOR!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ‘Akademi Kariyer Sohbetleri’ kapsamında, Özel Görele Açı Temel Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi.

Öğrencilere eğitim ve meslek hayatı ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanımız Tolga Erener, meslek hayatındaki tecrübelerini öğrencilerle paylaşarak tavsiyelerde bulundu.

Başkanımız Erener, öğrencilere mesleğini seven insanların iş hayatlarında başarılı olduklarını vurgulayarak “İdealist ve çalışan insan mutlaka hayallerini de gerçekleştirir. Hayalleri gerçekleşen insanlar ise içinde bulundukları yılları çok hızlı bir şekilde geliştirir ve hayal ettiklerine daha çabuk ulaşabilir, bunun için de azimle çalışmak gerekir.” dedi.

Öğrencilere hayatlarında alınan kararların dönüm noktası olacağını hatırlatan Başkanımız Erener, “Hayatınızda alacağınız kararlar sizler için bir dönüm noktası olacaktır. Onun için iyi düşünmeli, iyi karar vermelisiniz. Vereceğiniz kararlar sizlerin hayatınızı şekillendirecektir” dedi.

Daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkanımız Erener’e, Özel Görele Açı Temel Lisesi Kurucusu Murat Çakır tarafından başkanımızın resmini gösterir, saatli tablo hediye edildi.

Language