BAŞKANIMIZ MATEMATİK SOKAĞININ AÇILIŞINI YAPTI…

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, lise yıllarında eğitim gördüğü Anadolu Lisesini ziyaret ederek, öğrenciler tarafından projelendirilip hayata geçirilen matematik sokağının açılışını yaptı.

Başkanımız Erener, Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle sohbet ederek, bu uygulamadan dolayı hepsini tebrik etti.

Hayatının en güzel yıllarını yaşadığı okulda böylesine güzel bir uygulamayı okul koridoruna sığdıran öğrencileri kutlayan Başkanımız Erener, “Ben hepinizle gurur duydum. Gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Eğitim gördüğüm okulda öğretmen ve öğrenci ilişkilerinin yanı sıra, görsele yansıyacak olan yada öğrencileri cesaretlendiren bu gibi aktivitelerin oluşu beni ayrı gururlandırdı. Gerçekten görsel ve akıl olarak iyi tasarlanmış ve hayata geçirilen bir projenin açılışını yaptık. Benim çok hoşuma gitti. Hepinizi tebrik ediyorum. İnşallah bu gibi projenin matematik haricinde diğer branşlarda da bu gibi faaliyetler bu okulda devam eder. Bizim isteğimiz ve arzumuz Görele Anadolu Lisesinin başarılarıyla ve güzellikleriyle beraber anılmasıdır. Ben hepinize başarılar diliyorum. İnşallah bu güzel projeleri, faaliyetleri, güzellikleri hayatınıza da yansıtırsınız” dedi.

Başkanımız Erener, daha sonra okulda incelemelerde bulunarak, Okul Müdürü Yusuf Ali Keskin’den bilgiler aldı.

Matematik sokağının açılışına Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Dede, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Language