BAŞKANIMIZ MÜJDEYİ ‘ÇOK ŞÜKÜR’ BAŞLIĞIYLA VERDİ

Belediye Başkanımız Tolga Erener ve 4. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis heyeti, Giresun Valimiz Enver Ünlü ile düzenlenen toplantıyla bir araya geldi.

Gündem maddesinin Görele’nin Çavuşlu Beldesi Taş Ocağı mevkiine yapılması planlanan Organize Sanayi Sitesi ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, müjdeyi ‘Çok Şükür’ başlığıyla paylaştı.

En değerli yatırımlardan birini daha hayata geçireceklerinin müjdesini veren Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Uzun uğraşlarımız sonucu en değerli yatırımlardan birisi olan, ilçemize yapılacak yöremizdeki ekonomimize, istihdama, sosyal hayatımıza olumlu etki edecek olan Giresun 4. Organize Sanayi Bölgesinin ilk müteşebbis heyet toplantısını gerçekleştirdik. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Giresun Valimiz Enver Ünlü ise, “Yılın son günlerinde Giresun 4. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti ilk toplantımızı gerçekleştirmek nasip oldu. İnşallah yeni bir istihdam ve üretim üssüyle ilimizi ve ülkemizi daha da güçlendireceğiz” dedi.

Language