BAŞKANIMIZ ÖĞRENCİLERİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin ayakkabı ihtiyaçlarını karşılayarak, yüzlerini güldürdü.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Aydınlar Köyü Ortaokulu ve Taşlık İlkokulunu ziyaret ederek, hayırsever vatandaşlarımız tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilerimize gönderilen ayakkabılarını kendilerine vererek, mutluluklarına ortak oldu.

Belediye olarak okullarımızdan gelen talepleri de imkanlar ölçüsünde karşılamaya devam eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Geleceğimizin aydınlık olması yakacağımız meşalelerle mümkündür. Bu yöndeki sosyal belediyeciliği devam ettireceğiz.” dedi.

Geleceğimizin sağlam temellere oturması için çocuklarımızın en iyi şekilde eğitimlerini tamamlamaları gerektiğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, şunları kaydetti:

“Hayırsever vatandaşlarımız tarafından köy okullarımızda eğitim gören öğrencilerimize yönelik yapılan yardımlara belediye olarak öncülük edip, dar gelirli ailelerimizin çocuklarına ulaştırıyoruz. Çocuklarımızın yüzlerindeki o mutluluklarına bizlerde ortak oluyoruz. Sosyal belediyecilik anlayışıyla öğrencilerimizin yanında olmaya, okullarımıza katkı sunmaya hayret gösteriyoruz. Hayırsever vatandaşlarımıza yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Çocukları sevindirmek ve güldürmek, tüm insanlığı güldürmek gibidir”

Language