BAŞKANIMIZ TİYATRO SAHNELERİNDE!

Belediyemiz kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ‘Bir Kahve Alır mısınız’ adlı oyun sahnelendi.Anatoli Sanat Tiyatrosu tarafından Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

Yazanı ve yöneteni Göreleli hemşerimiz Murat Bulut, oyuncuları ise Özlem Savaş, Cemil Usal, Cenan Çamyurdu, Onur Uysal, İsrafil Köse, Nesihan Aydıalp, Esra Sönmezler ve Ümit Yılmaz olan tiyatro oyunu kendisini bir anda nikah masasında bulan bir gencin hayatını anlatıyor.Sıçak, samimi ve içten bir aile ortamını oluşturan tiyatro’da kendisini nikah masasında bulan gencin nikahını ise Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener kıydı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele’yi, Görele insanını tiyatro ve sanatla buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.Belediye olarak büyük bir oyuncu kadrosuna sahip bu tiyatroyu Görele’de sahnelemeye öncülük etmenin ayrı bir heyecanını yaşadığını belirten Başkanımız Erener, Görele halkını tiyatro ve sanatla buluşturmaya devam ediyoruz ve edeceğiz. İzleyenlere keyifli bir dakika yaşatan böyle bir oyunu yazan ismin Göreleli olması da ayrı bir gurur vesilesidir. Ben bu oyunu ortaya koyan yazar ve yöneten Murat Bulut ve tiyatro ekibine çok teşekkür ediyorum, dedi.

Language