BAŞKANIMIZ UBYO MEZUNİYET TÖRENİNE KATILDI…

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda mezun olan 214 öğrenci için düzenlenen mezuniyet törenine katıldı.

Görele Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanımız Tolga Erener, hayatın inişlerinin, çıkışlarının olacağını, onun için kesinlikle pes edilmemesi gerektiğini söyledi.

Hedefe ulaşmanın yollarının eğitim ve mücadeleden geçtiğini belirten Başkanımız Erener, “Görele’ye güzel hizmetler gelmeye başladı. Siz gençlere yönelik ilçeye kazandırdığımız Gençlik Merkezimizi faaliyete geçirdik. Yakın zamanda ilçemize yüksekokul, yükseköğrenim yurdu ve bazı sportif alanlar kazandıracağız. Belki siz bunları göremeyeceksiniz ama gelecek arkadaşlarınız görecektir. Biz bu hizmetleri ilçemize isterken sizlerin talepleri doğrultusunda istedik. Biz sizleri çok sevdik, eminim ki sizlerde bizleri ve bu ilçeyi çok sevdiniz. Ben sizlere hayat boyu başarılar diliyorum. Yolunuz bahtınız açık olsun.’ diye konuştu.

Başkanımız Erener, daha sonra okul üçüncüsü Damla Özefe’ye plaket takdim ederek, spor dallarında başarı sağlayan öğrencilere kupalarını verdi.

Tören, 214 öğrenciye diplomalarının verilmesi ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi.

Language