BAŞKANIMIZ YILIN YÖNETİCİSİ SEÇİLDİ!

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e “Yılın Yerel Yöneticileri Ödülleri” kapsamında ödüle layık gördü.

Bu yıl 6.’sı düzenlenen ödül törenine katılarak ödülünü alan Başkanımız Tolga Erener, yaptığımız hizmetlerden ve kazandırdığı projelerden dolayı yapılan anket sonucuna göre ödüle layık görüldüğümüz için mutlu olduğunu söyledi.

Ödülünü Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz’un elinden alan Başkanımız Erener, yaptığı konuşmada, ilçeye kazandırılan yatırım ve hizmetlerin ön planda tutularak, takdire şayan bulunmasının kendisine mutluluk verdiğini ifade etti.

Amaçlarının Görele’ye en iyi şekilde hizmet edebilmek, yatırımlarla Görele’yi modern bir yapıya kavuşturmak olduğunu belirten Başkanımız Erener, “Yapılan anketler sonucu yaptığımız hizmetler ve kazandırdığımız yatırımlarla halkımızdan ödülümüzü en iyi şekilde aldık. Bu ödül sadece benim değil çalışma arkadaşlarımızındır. Görele’ye yine ilk günkü aşkla beraber hizmet edeceğiz. Biz 5 yıllık zaman dilimi içerisinde hapsedilmiş bir belediye başkanlığı anlayışı içerisinde hiç olmadık. Amacımız sadece Görele’ye hizmet, Görele halkına da yapılan ve yapılacak hizmetlerin en iyiyi sunmaktır. Bu kapsamda halkımız çalışmalarımızı yerinde buldu ve ödülümüzü verdi. Kendilerine beni ve çalışma arkadaşlarımı bu ödüle layık gördükleri için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Language