BAŞKANIMIZA 3. YIL SÜRPRİZİ!

Hizmetlerle dolu 2. Yılını geride bırakan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediye çalışanları tarafından hazırlanan 3. Yıl sürpriziyle karşılaştı.

Belediyemiz Meclis toplantı salonunda 3. Yıla doğum günü olan Meclis üyesi Ömer Öztürk ile birlikte pasta keserek giren Belediye Başkanımız Tolga Erener, üçüncü yılda da hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Gecen iki yıllık süre zarfında mahalli seçimler öncesi söz verdiğimiz vaatlerin yüzde 50’sini tamamladıklarını belirten Başkanımız Erener, “Görele’ye gerek hizmet, gerekse yatırım anlamında birlik ve beraberlik içerisinde çok şeyler kazandırdığımıza inanmıyorum. Bu hizmetlerimize Allah nasip ederse önümüzdeki yıllarda da devam edeceğiz. Yapmış olduğumuz hizmetlerde her daim desteğini arkamızda hissettiğimiz başta Giresun Milletvekillerimiz Eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk olmak üzere, AK Parti İl ve ilçe teşkilatına, gençlik ve kadın kolları teşkilatına, başkan yardımcılarıma, belediye meclis üyelerime ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Görele değişimin yüzünü yaşayacaktır” dedi.

Language