BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR PLAKETİ!

Görele Omurilik Felçlileri Derneği tarafından, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ve AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen’e engellilerin sosyal hayata kazandırılmalarına, yaşamlarını kolaylaştıracak katkıların yapılmasına ve derneğin tanıtımına yapmış olduğu katkılardan ve göstermiş oldukları ilgilerden dolayı teşekkür plaketi verildi.

Başkanımız Erener, plaketini Omurilik Felçlileri Dernek Başkanı Asiye Divli’nin elinden alırken, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu plaketini Omurilik Felçlileri Dernek Yönetim Kurulu üyesi Nihat Öztürk’ün, AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen ise plaketini Omurilik Felçlileri Dernek Yönetim Kurulu üyesi Hülya Yazgan’ın elinden aldılar.

Başkanımız Tolga Erener, yaptığı açıklamada, ilçede engellilerin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikler yapmaya gayret gösterdiklerini belirterek, “Engelli kardeşlerimize ne yapsak azdır. Onlar aslında her şeyin en iyilerini hak ediyorlar. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayatlarını kolaylaştırmak için belediye olarak her türlü desteği sağlıyor, sağlamaya da devam ediyoruz. Herkes birer engelli adayı olduğunu unutmamalıdır. Bizler bunun bilincinde hareket ederek, belediye olarak elimizden gelen her türlü imkanı onlara sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Görele Omurilik Felçlileri Dernek Başkanı Asiye Divli ise, Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ve AK Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen’e engellilerin sosyal hayata kazandırılmalarına, yaşamlarını kolaylaştıracak katkıların yapılmasına ve derneğin tanıtımına yapmış olduğu katkılardan ve göstermiş oldukları ilgilerden dolayı teşekkür ederek, şunları ifade etti.

“Gerçekten Belediye Başkanımız Tolga Erener’in engelli kardeşlerimize yapmış olduğu hizmetler göz ardı edilmemelidir. Engelli kardeşlerimizin sosyal hayata kazandırılması adına ilçede başlatılan hizmetlerin %80’ni tamamlanmıştır. Şükürler olsun ki ilçede yapılan ve başlatılan her türlü hizmet Sayın Başkanımız Tolga Erener’in öncülüğünde engelliler düşünülerek yapılmaktadır. Ben kendisine tekrardan teşekkür ediyorum”

Language