BAŞKANIMIZDAN ’15 TEMMUZ’ MESAJI

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” olması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, yayımladığı mesajında, 15 Temmuz’da bu coğrafyanın insanlarının 7’den 70’e birlik ve beraberlik içerisinde ihanet gecesini bertaraf ettiklerini söyledi.

Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara gelmeyeceklerini, içerideki ve dışarıdaki düşmanlara fırsat vermeyeceklerini ifade eden Başkanımız Erener, şunları kaydetti.

“Çok şükür milletimizin feraseti, çocuklarımızın, gençlerimizin, kadınlarımızın, yaşlılarımızın ve şehitlerimizin kanı ile bu hain darbe girişiminin önüne geçtik. Topyekûn gösterdiğimiz milli irade gücüyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde işgal girişimini bir gecede bertaraf ettik. Bu coğrafyanın insanları 7’den 70’e birlik ve beraberlik içerisinde olarak ülkemizi geleceğe taşımak için kanlarıyla iradelerini ortaya koydu. Küresel güçlerin ülkemiz üzerindeki hesapları hiç bitmedi bundan sonra da bitmeyecek. Bizler geçmişte olduğu gibi aynı ruhla mücadele ederek içerideki ve dışarıdaki düşmanlara fırsat vermeyeceğiz. Ben demokrasi şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum”

Language