BAŞKANIMIZDAN ÇOCUKLARIMIZA SİNEMA KEYFİ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından desteklenen ‘Gezen Sinema’ tırını ilçemize getirttirerek, çocuklarımıza sinema keyfi yaşattı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in talimatlarıyla ilçemize gelen ‘Gezen Sinema’ tırında çocuklarımız, ilk kez beyaz perdeye yansıtılan filmlerle buluştu. İlçemizde sinema keyfi yaşayan çocuklarımızın heyecanı gözlerine yansıdı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, sosyal belediyecilik kavramını etkin bir şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, “Çocukların sinema ile tanışması, genel kültürlerini artıracağı gibi hayal güçlerini de geliştiriyor” dedi.

Çizgi sinema keyfini çocukların ayağına getirdiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için ne yapsak azdır. Çocukların kültürel ve hayal dünyasına katkı sağlayan böylesi projelerin desteklenmesi anlamında tüm gayretleri gösteriyoruz. Birçoğu belki de ilk kez beyaz perde ile tanışan çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak sinema gösterilerine belediye olarak destek olmanın sosyal belediyeciliğin gereği olduğu bilincindeyiz. Daha farklı projelerle çocuklarımızın her daim yanında olacağız” dedi.

Language