BAŞKANIMIZDAN MİNİBÜSÇÜLERİMİZE ANLAMLI PLAKET

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütlerince el yapımı patlayıcının infilak edilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Kul’un Yağlıdere’deki cenaze törenine katılmak isteyen vatandaşları, ücretsiz taşıyan minibüsçüleri plaketle ödüllendirdi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütlerince el yapımı patlayıcının infilak edilmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Kul’un Yağlıdere’deki cenaze töreninde hiçbir ücret talep etmeden vatandaşların hizmetinde olan başta Görele Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muzaffer Kefal olmak üzere SS 22 Nolu Giresun Görele Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif ve SS 80 Nolu Trabzon Görele Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif çalışanlarını plakatle ödüllendirdi.

Başkanımız Erener, minibüsçülere şehidin cenazesinde göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı, şahsı ve ilçe adına teşekkür ederek, “Belediye olarak Görele Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Muzaffer Kefal öncülüğünde şehidimiz cenazesine katılmak isteyen vatandaşları ücretsiz taşıma talebinde bulunduk. Kendileri bu talebimizi olumlu karşılayarak, bizlerden de herhangi bir ücret talebinde bulunmamışlardır. Bizlerde bu duyarlılık karşısında kendilerine plaket vermeyi uygun gördük. Ben minibüsçülerimize bu duyarlılıklarından ötürü tekrar şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Language