BAŞKANIMIZDAN ÖĞRENCİLERİMİZE ‘EĞİTİM SETİ’

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle ilçedeki okullarımızı ziyaret ederek, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defterden oluşan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’in eğitime verdiği destekleri devam ediyor. Yeni eğitim ve öğretiminin başlamasıyla öğrencilerin her daim yanında olmaya gayret gösteren Belediye Başkanımız Tolga Erener, 1,2 ve 3.cü sınıf öğrencilerimize içerisinde kalem, silgi ve defter bulunan okul öncesi eğitim seti dağıttı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, öğrencilerle sohbet ederek, onlara çok okumaları tavsiyesinde bulundu.

Okula yeni başlayan öğrenciler hediyeler için Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür ederken, Belediye Başkanımız Tolga Erener’de öğrencilere her zaman yanlarında olacağının sözünü verdi.

Belediye olarak her zaman eğitimin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Eğitimi çok önemsiyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın en iyi ve kaliteli eğitimi almaları için seferberiz. Eğitim anlamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışarak okullarımızın fiziki yapısını iyileştiriyor, araç gereç ihtiyaçlarına peyzaj gibi çevre düzenlemelerine kadar ilçemizde tüm okullarımıza her yıl olduğu gibi bu yılda destek vermeye devam ediyoruz. Ülkemizin geleceğini şekillendirecek çocuklarımız için ilçemizde eğitime desteklerimiz artarak devam edecek. 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Language