Başkanımızdan Öğretmenlere Büyük Jest!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, 24 Kasım Öğretmenler Günü olması dolayısıyla ilçeye bağlı tüm okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, günün anlam ve önemine binaen öğretmenlere kendi isimlerini taşıyan ajanda hediye ederek, karanfil dağıttı.

Öğretmenlerle birlikte çay içen ve sohbet eden Başkanımız Erener, kendisine iletilen görüş ve talepleri de not alarak bizzat dinledi ve takip edeceğini söyledi.Okulda eğitim gören çocuklarla da yakından ilgilenen Başkanımız Erener, çocuklarla da sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.Başkanımız Erener, Eğitim camiamızın değerli mensupları olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak, onlarla birlikte olmak ve bu vesileyle küçük de olsa onlara hediyemizi takdim etmek istedik,

dedi.

Başkanımız Erener, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün aslında sembolik anlam taşıdığını, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ve bu sebeple sadece bir gün değil ömür boyu saygıya ve hürmete layık olduklarını ifade ederek şunları söyledi:?Görele Belediyesi olarak her zaman sizin yanındayız. Yanınızda olmaya da devam edeceğiz. Yaptığınız vazife gerçekten kutsal. Sizlerin vesilesiyle bu memlekete hizmet edecek hayırlı evlatlar yetişiyor. Bunu biliyor ve sizi yürekten takdir ediyoruz.

Bu vesileyle 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüzü tekrar tebrik ediyor, tüm öğretmenlerimize ve minik yavrularımıza sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyorum? dedi.

Başkanımızı öğretmenler ziyaretinde Emekli Öğretmen Osman Kasım, Görele Belediyesi Meclis Üyesi Nahide Yayla ve Kadın kolları teşkilatı yalnız bırakmadı.

Language