BAŞKANIMIZDAN ÖĞRETMENLERİMİZE JEST!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ olması dolayısıyla ilçeye bağlı tüm okullarda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak, günün anlam ve önemine binaen öğretmenlere isimleri yazılı kalem seti hediye ederek, karanfil dağıttı.

Öğretmenlerle birlikte çay içen ve sohbet eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, kendisine iletilen görüş ve talepleri de not alarak bizzat dinledi ve takip edeceğini söyledi.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Eğitim camiamızın değerli mensupları olan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlamak, onlarla birlikte olmak ve bu vesileyle küçük de olsa onlara hediyemizi takdim etmek istedik” dedi.

Öğretmenlerin topluma arkasını dönmeden, toplumun sürekli önünde giden bir gönül eri olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Yeri doldurulmaz öğretici, eserine kıymet biçilemeyen varlık, kendini tüketerek etrafını aydınlatan mum, tahammülü seven idealci, her an muhtaç olduğumuz doktor, gerçeğin ve idealin üstadı, dünyanın en büyük sorumluluğuna sahip insandır öğretmen. Bu günü değil yarını düşünürsek, gelecek çok daha iyi olacaktır. Bunu da siz öğretmenler başaracaktır. Başta, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlar, öğretmenlerimize yaşamları boyunca başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

Language