BAŞKANIMIZDAN TEOG BİRİNCİLERİNE ÖDÜL!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG), ilk dönem sınavlarında soruların tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincilerinden olan Ahmet Koray İşcan ile Burcu Şişman’ı ödüllendirdi.

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG), ilk dönem sınavlarında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak 700 tam puan alarak Türkiye birincilerinden olan Görele Mehmet Gürel Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Ahmet Koray İşcan ile Çavuşlu Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Burcu Şişman Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından tablet bilgisayar ile ödüllendirildi.

Başkanımız Erener, başarılı öğrenciler Ahmet Koray İşcan, Burcu Şişman, Görele Mehmet Gürel Ortaokulu Müdürü Ali Öztürk, Çavuşlu Ortaokulu Müdürü Tunay İşcan ve Öğrenci velisi Mehmet Şişman’ı makamında konuk etti.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, başarılı öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.

Başarının altın anahtarının çalışmak olduğunu belirten Başkanımız Erener, “Görele’nin gururu öğrencilerimizi burada ağırlamaktan mutluluk duydum. Onların almış oldukları bu başarı bizleri gururlandırdı. Ben öğrencilerimizi bu başarılarından dolayı kutluyorum. Örnek alınacak bir başarı elde etmişlerdir” dedi.

Language