BAŞKANIMIZDAN VERGİ HAFTASI ZİYARETİ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ‘Vergi Haftası’ dolayısıyla Görele Mal Müdürü Selahattin Taşçı’yı makamında ziyaret etti.

Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen ziyarette Görele Mal Müdürü Selahattin Taşçı, Gelir İdaresini daha iyi tanıtabilmek, mükellef ile devlet arasındaki kaynaşmayı sağlamak, kurum ve kuruluşlar arasındaki diyalogu güçlendirmek adına Vergi Haftası etkinliklerine sağladığı katkılarından dolayı Belediye Başkanımız Tolga Erener’e teşekkür etti.

Konuklarının Vergi Haftası’nı kutlayan ve toplumda vergi bilincinin geliştirilmesine yönelik tüm çalışmalara desteklerinin devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener ise, “Bilindiği üzere ödenen vergiler vatandaşa hizmet olarak geri dönmektedir. İnsanlar vergilerini dürüstçe ülke adına, ilçemiz adına vermeliler. Ben bu anlamda ilçemiz insanlarının duyarlı olduklarını düşünüyorum. Belediye olarak toplumdaki vergi bilincini geliştirmek adına yapılan tüm etkinliklere katkılarımız devam edecektir” dedi.

Language