BAŞKANIMIZDAN YAŞLILARIMIZA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, koronavirüsle mücadele kapsamında dışarı çıkması yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşlarımızı unutmayarak, onları doğum gününde yalnız bırakmıyor.

Görele’de yasak nedeniyle evinden dışarı çıkamayan 83 yaşındaki Hakkı Özdemir’e doğum günü pastası hazırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, Özdemir’in doğum gününü görüntülü olarak bağlanarak kutladı.

Yaşlıların kendileri için çok önemli değer olduğunu belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Rutin olarak yerine getirdiğimiz yaşlı, hasta ziyaretlerimize koronovirüs tedbirleri kapsamında üzülerek ara vermiştik. Yaşlılarımızı mutlu gününde unutmayarak, telefon yoluyla görüntülü olarak kendilerine ulaşarak doğum gününü kutladık. Yaşlılarımız bizim değerlerimizden ve en kıymetlilerimizdir. Onları unutmamız mümkün değildir. Kendilerine uzun ömürler, hasta olan yaşlılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

Duygulandığı gözlerine yansıyan Hakkı Özdemir ise, bu düşünceli davranışından dolayı Belediye Başkanımız Tolga Erener ve ekibine teşekkür etti.

Language