BAŞKANIMIZI DUYGULANDIRAN SÜRPRİZ!

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, mezun olduğu Görele Anadolu Lisesinde yapılan ‘Akademi Kariyer Sohbetleri’ programında beklenmedik ve duygulu anlar yaşatan bir sürprizle karşılaştı.

Okul Müdürü Yusuf Ali Keskin, yıllar önce Anadolu Lisesi’nden mezun olan Başkanımız Erener’e ait tüm bilgileri okul arşivinden araştırarak, başkanımız için çok değerli olacağını düşündüğü okul öğrenci nüfus kütüğü hazırlattı. Müdür Keskin hazırlattığı öğrenci nüfus kütüğünü ‘Akademi Kariyer Sohbetleri’ kapsamında Başkanımız Erener’e takdim edince duygulu bir an yaşandı.

Okul Müdürü Keskin, “Göreve geldiği günden beri okulumuzdan gülen yüzünü, desteğini ve ilgisini eksik etmeyen Belediye Başkanımız Tolga Erener’e şahsım ve okulumuz adına çok teşekkür ediyorum. Yıllar önce okulumuzdan mezun olan başkanımıza teşekkür babında kendisine ait tüm bilgilerin bulunduğu öğrenci nüfus kütüğü hazırladık ve kendisine takdim ettik” dedi.

Kendisine takdim edilen öğrenci nüfus kütüğünü inceleyerek duygulu anlar yaşayan Başkanımız Tolga Erener ise “Hayatımda önemli bir yeri olan okul yıllarımın lise aşamasına ait en büyük hediyeyi aldım. Ben de bir Anadolu Liseli olarak burada olmaktan gurur duydum. Hayatımın en güzel günleri o günlerdi. Şuanda çok duygulandığım bir sürprizle karşılaştım. Ben bu anlamlı hediyeden dolayı okul müdürü Yusuf Ali Keskin olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Başkanımız Erener, program sonrası eğitim gördüğü Anadolu Lisesi okulunu gezerek, gençlik yıllarında eğitim gördüğü sınıfına girerek, sırasına oturdu.

Language