Başkanımızın Teşekkür Mesajı

baskan-34

Başkanımızın Teşekkür Mesajı

Sevgili hemşehrilerimiz, 30 Mart 2014 Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimlerinde; hemşehrilerimizin yüksek teveccühüyle beraber tekrar belediye başkanlığı makamını bizim partimiz olan AK Parti’ye verdi.

Şahsıma ve ekibimize halkımızın göstermiş olduğu teveccüh ile Görele Belediye Başkanlığı görevime başlamış bulunmaktayım. Görele’yi siz değerli hemşehrilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle, huzurla, çağdaş bir ilçe olarak taşıyabilmek için çok çalışacağız. Allah nasip ederse 5 yıl boyunca vaat etmiş olduğumuz projeleri gerçekleştirmek için bütün gayretimizi sarf ederek gerçekleştireceğiz. Görele Belediyesini söz verdiğimiz gibi sizlerle birlikte yöneteceğiz.

Her ay düzenli olarak Halk Meclislerinde bir araya gelerek, geleceğin modern ve kalkınan Görele’sini birlikte inşa edeceğiz. İlçemizin kalkınması noktasında çok önemli rolü olan değerli esnaflarımızla birlikte Görele’nin ekonomik yapısı üzerinde sürekli istişare halinde olacağız. Doğup büyüdüğümüz bu ilçeye; 7gün 24 saat hizmet ederek, “ben” değil “biz” diyerek, el ele, kol kola, gönül gönüle, ilçemizin çıkarları için hep birlikte geleceğe yürüyeceğiz. Seçim öncesinde söz verdiğimiz gibi, göreve başladığımızda ilk olarak Belediye Başkanlığı makam kapısını yerinden söktük. Böylelikle, Belediyemizin kapıları ardına kadar halkımıza açık oldu, bundan sonra da açık kalacak. Makamdan doğru Görele’yi yöneten Belediye Başkanı olmayacağım. Kimseye tepeden bakmadan, böbürlenmeden, kırmadan, dökmeden bu görevi sürdüreceğiz.

Belediye, Görele ’de yaşayan herkesin evi gibi olacak. Rahatlıkla gelip işlerinizi görebileceğiniz, sorunlarınıza sıkıntılarınıza çare bulacağınız, Belediye Başkanı olarak ben, 11 belediye meclis üyemiz ve 50 personelimiz ile biz sizlerin emrine amadeyiz. Görele’yi geleceğe taşıyacak yeni projeler hazırladık. Önümüzdeki beş yıllık süreçte bu projeleri bir bir uygulamaya koyacağız. Ben ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte, halkımızın güvenini boşa çıkartmayacağımıza bir kez daha söz veriyoruz.

Seçimlerde göstermiş olduğunuz teveccüh ve tebriklerinize tekrar şükranlarımı sunuyorum.

Sevdikleriniz ile birlikte nice güzel günler geçirmeniz dileklerimle saygılarımı sunuyorum.

Language