BAŞKANLARIMIZ MÜJDEYİ VERDİ?

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener ve Ak Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen, Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi’nin onarılması ve ek hizmet binası yapım işinin 29 Mart’ta ihaleye çıkacağının müjdesini verdi.

Görele’ye yaptığı yatırımlar ve getirdiği hizmetlerle değişimin yüzünü yaşatan Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, yeni bir müjdeyi daha halkımızla paylaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Sağlık hizmetlerinde büyük bir ivme kazanarak Görele başta olmak üzere bir çok ilçeye hizmet veren Görele Devlet Hastanesinin onarılması ve ek hizmet binası yapım işi 29 Mart’ta ihaleye çıkarak, 450 günde tamamlanması planlanıyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, Opr. Dr. Ergun Özdemir Görele Devlet Hastanesi’nin 29 Mart’ta ihaleye çıkacağını, mevcut binanın onarılması ve ek hizmet binasıyla sağlık alanında daha büyüyeceklerini söyledi.

İhale aşamasından sonra yapılması planlanan ek hizmet binasıyla hastanenin 121 yataklı tekli ve çiftli odalarla halkın hizmetinde olacağını belirten Başkanımız Erener, “Amacımız Görele Devlet Hastanesini büyüterek, hizmet kalitesini üst seviyelere çıkarmaktır. Şu anda hastanemizde kadro sayılarını artırdık. Farklı branşlarda hekimler gelmesini de sağladık. Bundan sonraki süreç ise mevcut hastane binasının onarımı ve ek bina yapımıdır. Tekli ve çiftli 121 yataklı odalarımızla Görele başta olmak üzere diğer ilçelere de hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Mevcut hastanemizin onarılması ve ek hizmet binası yapım işinin 29 Mart’ta ihalesi yapılıp, 450 günde tamamlanması planlanmaktadır. Ek hizmet binasının yapılmasıyla insanımıza daha çok branşta sağlık hizmeti sağlanacaktır.

Bu hizmetin getirilmesinde çok büyük katkı payı olan eski Gümrük ve Ticaret Bakanımız Giresun Milletvekili Nurettin CANİKLİ ve Giresun Milletvekillerimiz Cemal ÖZTÜRK ve Sabri ÖZTÜRK’e Şahsım ve Görele’miz adına teşekkürlerimi sunuyorum.
Görelemize ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Ak Parti Görele İlçe Başkanı Tayfun Emecen ise; “Görele’mize kazandırdığımız ve kazandıracağımız hizmetler devam edecektir. Halkımızın da bizden esirgemediği desteklerini arkamızda hissederek hep beraber Görele’yi kalkındırmayı hedefliyoruz ve bunu başaracağımıza da cani gönülden inanıyorum” dedi.

Language