BELEDİYEMİZ GENÇLİK KONSERİYLE COŞTURDU

Görele Belediyesi tarafından “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” olması dolayısıyla Gençlik Konseri düzenlendi.

13 Şubat Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Gençlik Konserimizde gençlerimiz gönüllerince eğlendi.

Konserde sahne alan Görele Gençlik Merkezi Müzik Grubu, ALİSTRA Grubu, Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Öğrencileri ve DJ Sedat şarkılarıyla gençlere doyumsuz bir gece sundu.

Belediye Başkanımız Tolga Erener’de Gençlik Konserimize katılarak, “Yaptığımız ve yapacaklarımız siz değerli gençlerimiz içindir” dedi.

Belediye olarak Pandemi nedeniyle gençlerle uzak kaldıkları süreci düzenleyeceğimiz etkinliklerle telafi edeceklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “İlçemizde açtığımız Gençlik Merkezimizin meyvelerini toplamaya başladık. Bugün burada konser veriyor. Kurduğumuz Hentbol Takımımız başarıdan başarıya koşuyor. Yakın zamanda açılışını yapacağımız ‘Yarı Olimpik Yüzme Havuzumuz’ ve ‘Modern Kütüphane Binamız’ siz değerli gençler için hizmet vermeye başlayacak. Belediye olarak her daim yanınızda olduk, olmaya gayret gösteriyoruz. Sizlerin isteklerine değer veriyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Pandemi nedeniyle ayrı kaldığımız süreci inşallah telafi edeceğiz” dedi.

Language