BELEDİYEMİZ TARAFINDAN BİR İLK DAHA GERÇEKLEŞTİ.

Görele Belediyesi tarafından ilçede bir ilke daha imza atılarak, üniversite yolundaki öğrenciler için Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı (YGS) hazırlık kursu açıldı.

Görele Anadolu Lisesi’nde açılan ve kendi dallarında uzman öğretmenler tarafından verilen YGS’ye hazırlık kursumuza öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, kurs öğretmenleri ve öğrencileriyle bir araya gelerek, YGS’nın üniversite yolunda çok önemli bir sınav olduğunu hatırlattı.

Görele’de ilkleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Günümüzde büyük bir yarış haline gelen YGS’de avantajlı hale geçebilmek adına belediye olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Tabi ki bizlerin sizlerden beklentisi olduğu gibi en büyük beklenti ise ailenizindir. Bu kursumuz maddiyatla değil maneviyatla yürütülen bir iştir. Sizinde bu işin üstesinden en iyi şekilde geleceğinize eminim. Ben hepinize şimdiden başarılar diliyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum” dedi.

Language