BELEDİYEMİZ TARAFINDAN İLÇEMİZE ‘HATIRA FOTOĞRAFI’ MAKİNESİ YERLEŞTİRİLDİ

Görele Belediyesi kent merkezinde dikkat çeken ve şehrin tanıtımına katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya devam ediyor. Belediyemiz tarafından ilçemize vatandaşlarımızın ve gurbetçilerimizin hatıralarını ölümsüzleştirmek için ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesi yerleştirildi.

Cumhuriyet Meydanı ve Mendirek Çay Bahçemizin Sevgi Yoluna yerleştirilen ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesi ile vatandaşlarımız ve gurbetçilerimiz ilçemizdeki anını ölümsüzleştiriyor.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesini inceleyerek, bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

“SEVİMLİ DOSTLARIMIZIN MAMA İHTİYACI KARŞILANACAK”

Vatandaşlarımızın ve gurbetçilerimizin ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesi ile kartpostal tadında, nostaljik görünümlü hatıra fotoğraflarını gece-gündüz çekinip anında profesyonel çıktısını alarak o anını ölümsüzleştirebileceğini belirten Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Şehrimize uzak dokunuşlar yapmaya gayret gösteriyoruz. Cumhuriyet Meydanı ve Mendirek Çay Bahçemizin Sevgi Yoluna ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesi yerleştirerek, vatandaşlarımız ve gurbetçilerimiz 2 Liraya ailecek anını fotoğraflandırarak, fotoğrafını anında makineden alabiliyor. Bu ‘Hatıra Fotoğrafı’ makinesinden elde edilen gelirlerle sevimli dostlarımızın mama ihtiyacı karşılanacaktır” dedi.

Language