BELEDİYEMİZ TARAFINDAN KÖY ÜRÜNLERİ SATAN VATANDAŞLARIMIZA ÇORBA İKRAMINDA BULUNULDU

Görele Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanına her Salı günü kurulan pazarda köy ürünleri satan vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunuldu.

Belediyemiz tarafından sabahın erken saatlerinde köylerdeki bahçelerinde yetiştirdikleri ürünlerinin pazarlamasını yapmak, ev ekonomisine destek sağlamak için Görele’nin Cumhuriyet Meydanına kurulan pazarda yerini alan pazarcı esnafımıza çorba ikramında bulunuldu.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, pazarcı vatandaşlarımıza hazırlanan çorbaları ikram ederek, onların istek ve sıkıntılarını dinledi.

Pazarcı vatandaşlarımızla yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Köyde yetiştirdikleri ürünleri sabahın erken saatlerinde pazara indirerek, ev ekonomisine katkıda bulunan vatandaşlarımızın yüreğine sıcak bir çorba ikramıyla dokunmak istedik. Bu ikramlarımızı gelecek haftalarda da devam ettireceğiz. Onların rahatı huzuru bizler için önemlidir. Köy ürünleri satan pazarcı vatandaşlarımız için hazırlanan çorbalarımızı ikram ederek, onların istek ve sıkıntılarını dinledik. Kendilerine hayırlı pazarlar, bol kazançlı günler diledik” dedi.

Language