BELEDİYEMİZ TARAFINDAN LGS SINAVI ÖNCESİ OKULLARIMIZ DEZENFEKTE EDİLDİ

Görele Belediyesi tarafından yarın ilçemizde yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında okullarda dezenfeksiyon çalışması gerçekleştirildi.

Görele Belediyesi ekiplerimiz, kent genelinde okullarımızı ilaçlayarak yarın yapılacak olan LGS sınavına hazırladı. Okulların giriş kapısından, kapı kollarına, merdivenlerden korkuluklara, masa ve sıralara kadar öğrencilerin temas edebileceği her alan titizlikle dezenfekte edildi.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, belediyemizce koronavirüs tedbirleri kapsamında okullarımızın titizlikle dezenfekte edildiğini belirterek, yarın yapılacak olan LGS sınavı için öğrencilerimize başarılar diledi.

Gençlerimizin sağlıklı ve güvenilir ortamda sınava girmeleri için gerekli çalışmaların yürütüldüğünü ifade eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Yarın tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de Liseye Giriş Sınavı yapılacaktır. Bu anlamda belediye ekibimizle sınav yapılacak okullarımızın içinde ve dışında titizlikle dezenfeksiyon çalışmalarımızı yürüttük. Sınav öncesi olduğu gibi sonrasında da dezenfekte işlemlerimizi yapacağız. Ben yarınki sınav için öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

Language