BELEDİYEMİZ TARAFINDAN RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİMİZ SÜRÜYOR

Görele Belediyesi tarafından Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında çocuklarımız ve aileleri için ‘Masalların Işığında’ isimli şarkılı masal dinletisi sunuldu.

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte Belediye Başkanımız Tolga Erener, Eşi Fatmagül Erener ile birlikte çocuklarımız ve aileleriyle anlatılan masalları dinledi.

Naciye Erkul İnanç anlattığı masallarla çocuklarımızı ve ailelerini eğlendirirken, müzikte ise Ezgi Yıldırım kemanıyla etkinliğe renk kattı.

Belediye Başkanımız Tolga Erener, Görele Belediyesinin Ramazan ayı boyunca kültür etkinliklerine devam edeceğini söyledi.

Etkinlik sonrası masal dinletisi sunan Naciye Erkul İnanç’a plaket vererek, teşekkür eden Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Belediyemizin kültür hizmetleri devam ediyor. Uzun süren bir pandemi döneminden sonra Ramazan ayının manevi iklimini siz saygıdeğer halkımızla geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gibi etkinliklerimiz Ramazan Ayı boyunca devam edecek ve biz sizlerle her daim bu keyifli dakikaları yaşayacağız” dedi.

Language