BELEDİYEMİZ TARAFINDAN TÜM KAMU KURULUŞLARIMIZ DEZENFEKTE EDİLEREK İLAÇLANDI.

Görele Belediyesi tarafından dünyada baş gösteren Corona ve tüm virüslere karşı ilçedeki tüm kamu kuruluşlarında ilaçlama çalışmaları yapıldı.

‘Sağlık için en etkili yöntem hijyendir’ sloganıyla ilçede tüm virüs ve zararlı bakterilere karşı savaş açan Görele Belediyesi toplu şekilde kullanılan tüm kamu kuruluşlarını, camiler, yurtlar ve otogarı dezenfekte ederek, ilaçladı.

Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener, çalışmaları yerinde takip ederek, insan ve çevre sağlığını tehdit eden her türlü virüslerle mücadele çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

İnsan ve çevre sağlığının kendileri için çok önemli olduğunu hatırlatan Belediye Başkanımız Tolga Erener, “Tüm dünyayı saran ve korkulan bir virüs haline gelen Corona, diğer virüslere ve zararlı bakterilere karşı belediye olarak etkili bir savaş başlattık. Önce tüm çöp konteynerlerimizi ve ızgaraları dezenfekte ederek işe koyulduk. Şimdi ise konusunda uzman yetkili bir şirket ile anlaşarak, vatandaşlarımız tarafından toplu kullanılan kamu kuruluşlarında ilaçlama çalışmalarımızı yürüttük. İnsan ve çevre sağlığı her zaman önceliğimiz olmuştur. Belediye olarak tüm tedbirlerimizi almış bulunuyoruz” dedi.

Language